Tapety ścienne we wnętrzach

Tapety ścienne we wnętrzach

Tapety ścienne we wnętrzach

Możliwość komentowania Tapety ścienne we wnętrzach została wyłączona

Może jesteś na etapie urządzania swojego jedynego salonu? A może już całe wieki nic nie uzupełniałeś w domu i pragniesz choć trochę odmienić jego klimat? To oczywiste, że dość prostym sposobem może być wymiana rozmaitych dodatków w aranżacji. A może dobrze by było zastanowić się nad uwzględnieniem tapety dekoracyjnej?
Należy wiedzieć, iż fototapety ścienne wracają do łask. Co raz częściej w modnych projektach obserwujemy niebanalne tapety z intrygującymi wzorami. Zastosowanie ich zamiast malowania na ścianie powoduje, że wnętrze staje się atrakcyjniejsze, bogatsze. Aczkolwiek to nie oznacza, że nie można też tapety ściennej zastosować jako gustownie dobrany element dekoracyjny. Otóż nie trzeba tapetować całej ściany. Być może bardzo skutecznie spisze się jedynie pasek położony na jednej ze ścian w pokoju, holu bądź jadalni. W połączeniu z odpowiednio dobranym reflektorem z miękkim światłem może dać zaskakująco fajny rezultat.

 

Aranżacja sypialni

Zastosowanie tapety na ścianie w postaci pojedynczego paska może też bardzo fajnie wyglądać w kuchni, służąc jednocześnie za drobiazg sygnalizujący oddzielenie, np. jadalni od kuchni. Rzecz jasna aby tapeta ścienna mogła pełnić taką rolę, musimy dość starannie dobrać wzór . To oczywiste, że najlepiej wybierać takie tapety , które będą posiadały pojedyncze wzory na jednolitym tle, dzięki czemu unikniemy nieładnego‚ obcięcia dekoru na krawędziach tapety’.

 

 

 

Atmosfera w pokoju dziennym
Jaki styl w salonie ci się podoba? To oczywiste, że każdy ma odmienny gust, lecz wiemy, że raczej niewielu lubi ciemne, ponure przestrzenie. Jeśli pragniemy utworzyć miejsce, w którym zregenerujemy siły, zrelaksujemy się bezwzględnie musi być ono widne i spore.
Czasem niechcący sami moglibyśmy spowodować, że salon będzie ciemny. Wystarczy, że uwzględnimy zbyt masywne zasłony czy bardzo gęste firany. Wystarczy do tego gęsty ciemny chodnik i w analogicznych barwach ściany i już mamy zepsuty klimat…

Sposobem na rozjaśnienie pokoju dziennego, poza rzecz jasna wymianą lamp na silniejsze będzie zastosowanie rzecz jasna rozjaśniających kolorów na ścianach, suficie oraz posadzce. To, że strop musi być biały jest bezdyskusyjne, im bowiem będzie on ciemniejszy tym bardziej będzie ‘przygniatał’. Dobrym sposobem na rozjaśnienie będzie też dobranie odpowiedniej, jasnej tapety z gustownymi wzorami.

adminx

Related Posts

Szklarz – co raz bardziej popularny zawód

Możliwość komentowania Szklarz – co raz bardziej popularny zawód została wyłączona

Trawa z rolki. Czy warto zdecydować się na tą opcję?

Możliwość komentowania Trawa z rolki. Czy warto zdecydować się na tą opcję? została wyłączona

Jak dobrze wybrać materac do spania?

Możliwość komentowania Jak dobrze wybrać materac do spania? została wyłączona

Tapety winylowe na flizelinie – dlaczego tak popularne?

Możliwość komentowania Tapety winylowe na flizelinie – dlaczego tak popularne? została wyłączona

Dywan w mieszkaniu

Możliwość komentowania Dywan w mieszkaniu została wyłączona

Create AccountLog In Your Account