Dywan w mieszkaniu

Dywany są od wieków podstawowym czynnikiem wyposażenia mieszkania. Czasami były bardziej modne czasem mniej, jednak pewne będzie, iż to jedno z najstarszych elementów wystroju domu. Dywanik w salonie, bawialni, jadalni, biurze – to już nie nowość. 
Ludzie lubiący niezmącony ład stwierdzą, że dywan w jadalni to bzdura. Przecież kuchnia to pomieszczenie gdzie często się brudzi podłoga. By zatem zapewnić czystość powinniśmy pozostawić ją niczym nie przykrytą. Na powierzchni niestety będą spadać okruszki, robić się plamy – a wyszorować dywan nie jest prosto.
Jest także grupa ludzi – do których i ja się zaliczę – która racjonalność, sterylność i minimalizm uwzględni na dalszym miejscu, jednak uszanuje pozytywy optyczne i komfort.

Dywan marki Agnella pobrany z serwisu KochamyDywany .

Jadalnia z ładnym dywanem rozłożonym pod stołem prezentuje się bardzo schludnie i przytulnie. Jeśli zdecydujemy się na trafny rodzaj wykładziny, a zatem chodnik z krótkim runem lub płaskotkany, to i porządkowanie nie dołoży strasznych trudności. Możemy nabyć dywan niewrażliwy na tarcie oraz barwniki. Niewątpliwą dobrą cechą wykładziny w kuchni będzie luksus dla stóp. Nie fajnie jest podczas obiadu stawiać stopy na chłodnej posadzce. W sklepach mamy oferowane przeróżne gatunki – dobrze więc rozważmy dekor, kolor a także wariant materiału, tak żeby wybrany dywan jak najlepiej pasował do ducha urządzanej kuchni.

adminx

leave a comment

Create AccountLog In Your Account